Facebook kazí vztahy

26. listopadu 2014 v 21:08 | Tee |  Vztahy
Tak dneska se trochu podívám blíž na facebook a vztahy na něm.

Tak první problém je asi když si s někým píšete a celkem se bavíte a smějete se. A najednou nastane problém. Zapomenete napsat smajlíka. Hned je z toho, že to berete moc vážně a potom vás stojí moc usílí, že to tak není a jenom jste za větu zapoměli napsat smile, ale snad to není pravidlo psát smile, když vás něco baví ne?

Druhý problém je asi to, že něco špatně pochpíte.Například někdo něco napíše ze srandy a vi to vezmete vážně. A hned je z toho zase hádka. Mě se do toho osbně nechce vysvětlovat tak banálního jako, že to mělo vyznět jinak. To je právě na nic, že nemužete přidat intonaci hlasu. Je jasné, ye by to vyzbělo trochu jinak.

Třetí problém žárdlivost. Tak holky znáte to. Když příjdete a váš kluk si pořád píše s jinou holkou ne? A nenecháte si vysvětlit, že to je jenom kamarádka. Ale my snad si taky píšeme s klukama a taky snad je to náš kamarád ne? Tak zase musíme pochopit, že i kluci mají právo nabkamarády ženského pohlaví. A mají nás tak nepotřebují hledat někoho jiného.

A čtvrtý problém jsou hádky. Miluju ty hádky přes fb. Nejlepší je když se hádáte a pak druhý den si nic neřeknete a bavíte se dál. A hlavně přes fb ze umí hádat každý, peotože tomu člověku to neříkáte do očí a to je celkem ubohé ne? A taky ldyž píšete hate a potom se tomu člověku radši vyhnete to je směšné.

Z meho pohledu je fb nejlepší na dohodnutí srazu atd, ale na vztagy moc dobrý není. Mluvím z vlastní zkušenosti. Tak hodně štěstí a netrapte zs facebookem.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama