Dnešní generace, chlast, cíga, tráva

21. listopadu 2014 v 13:20 | Tee |  Svět kolem nás
Nevím jestli jste si toho také všimli, ale dnešní mládež už jde celkem hodně dlouho do kytek. Samozřejmě nejsem zase tak stará, ale můžu to v klidu porovnat z mého pohledu. Kamarádila jsem se s jednou holkou teď je jí myslím čtrnáct let. Kouřila, ano to se dá ještě celkem akceptovat, ale že na cigarety kradla peníze rodičům to už je celkem hodně ne?

Když jsme s ní byla venku většinou řešila svého kluka. Že je to prý její první láska a nikdy o něj nechce přijít. Ale to už si ze mě děláte srandu. Největší vtip na tom byl, že jí několikrát podvedl. A tomu se říká láska? Nejchtějte aby jsem se zasmála. A nejhorší na tom bylo, že s ním pořad chodila někam chlastat. Jasně nechci vás nějak moralizovat, ale příjde mi to trochu moc, že ve čtrnácti si dáme svojí první párty a ožereme se jako hovada.

Ta kamarádka byla celkem hloupá a nechala se ovlivnit celkem dost davem. A když jsme jen tak seděli v hale tak najednou jeden kluk nabídl to, že by jsme si mohli jít zahulit. Já jsem odmítla a jestli nevěříte nevěřte. Ale ta kamáradka samozřejmě souhlasila. Asi byla ráda středem pozornosti, protože po hulení a alkoholu se strašně předváděla. Nebyla jsem na to zvědavá. Počkala jsem až tato fáze příjde a radši jsem šla někam jinam. A takhle si teoreticky ukončila naše přátelství.

Holky nenechte se stáhnout okolím žijte svůj život a zkuste s tím začít trochu později.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama