Deprese z váhy

26. listopadu 2014 v 21:55 | Tee |  Sebevědomí
Jak jsem se už jednou psala. Tak hod ě holek má někdy až deprese ze své váhy. Tak se koukneme na to trochu detailně a potom uvidíte sami jestli to má cenu.

Asi nejvíc si asi myslíte, te vážíte moc, ale musíte si vzít taky třeba, že je to dané geny, tvarwm postavy, nebo výškou. Nechápu všechny co z toho mají depku. Jasbě měla jsem jí jeden čas také, ale pak jsme si řekla. No a co tak jsem přibrala. Nikoho to snad zajímat nemusí kolik vážím. A je to také neslušné se ptát na váhu.

Tak když máte pořád mindráky tak vám povím něco o so ě co se mě osobně děje a nevím čím to je. Od sedmé do deváte třídy jsem vážila asi 39 kilo. Jasbě řeknete si tak byla malá, ale já jsem něřila asi 160 cm. A já bych řekla, že je to trochu málo ne? O jedněch prázdninách se to zlepšilo. Přibrala jsem asi 6 kilo. A pak se to pořád drželo na 45 kilech. A když jsem šla do prváku tak jsem vážila padesát kilo. A pořád tolik vážím, ale měřím 170 cm. Tak vqřte tomu, že je to těžké s rím žít!

A hlavně si neberte příklad z jedné mé spolužačky, která byla celé dva měsíce jenom na vodě a na minimální stravě. Ano zhubla, ale voda vás strašně nafoukne na to pamatujte. A sice zhubnete, ale ani nevíte jestli vám to bude slušet nebo ne. A taky když začnete hubnou tak první jdou dolu prsa, ruce, břichi, zadek a pak nohy.

Ještě jednu věc vám o sobě řeknu. Mám dvě období za měsíc. Kdy jím na co příjdu a pak nejím skoro nic. A to máte vidět ty pomluvy, že jsem anorektička apod. Ale víte jaká je mi zima? U mě v pokoji musí být tak 25 stupnu aby mi nebyla zima. To není taky dobré. Také jsem hodně nastydlá a strašně rychle se unavím.

Takže z mého pohledu bych radší vážila o deset kilo více. A netrápila bych se váhou nebo něco podobného. Myslete na to, že obmečení na sebe vždy najdete.
Tee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama