Listopad 2014

5 nejvtipnějších videí

30. listopadu 2014 v 19:27 | Tee |  Moje Top
Tak jsem se rozhodla když ten předešlí článek byl celkem pochmurný. Tak jsem se rozhodla dát 5 nejvtipnějších videí. Samozřejmě se jedná o další mojí topku.
1. Hey Cat
2.SA Wardega - Gentleman Spinderman
3. Hey Owl
4. SA Wardega-Harleme Shake
5. Parodie na Rychle a zběsile- Železo
Tak doufám, že se u nějakého videa pobavíte.
Tee

Paul Walker

30. listopadu 2014 v 18:18 | Tee |  Svět kolem nás
Dnes je to přesně rok co umřel uznávaný herec Paul Walker.
Ano sice tento článek bude s trochu pochmurnou tématikou, ale co se dá dělat. Myslím si, že tento herec stojí za připomenutí. Paul umřel celkem mladý, ale spíše mě zarazilo jak zemřel. Jel se svým přítelem na charitativní akci a vybourali se, ale Paul neřídil. Na to by jsem chtěla celkem upozournit. Protože pár hodin po tom, co jsem se o této zprávě dozvěděla tak jsem viděla pár animací. Jak si jede a pak nabourá. Je to celkem hnusné pro ty co ho měli rádi a uznávali ho. A dokonce to paukazuje na to, že neumí řídit. Ale to by asi nehrál v tolika dílech Rychle a zběsile ne?
Paula můžeme znát z jedné serie filmů díky které se opravdu proslavil. Je to samozřejmě Rychle a zběsile. Sice si nezahrál úplňe ve všech dílech, ale ve většině ano. Je jenom škoda, že ho neuvidíme v tom posledním. Sice do půlky ano, ale od druhé půlky to převezme jeho bratr. V tomto filmu si zahrál policistu Braina. Sice nejdřívě měl Dominica zadržet, ale nějak moc se sním spřátelil a to né jenom ve filmu, ale také v normálním životě. Je jasné, že nejvíce kdo truchlil byl Vin Disel. Sice to na sobě nedal moc znát, ale každý kdo Walkera uznával si jednu aspoň uronil.
A proč jsem ho měla ráda zrovna já? Bylo to né jenom kvůli vzhledu. Jak jste si mohli všimnout tak jsem ho dala do své top pět herců, ale bylo to také proto, že to byl hodně úžasný herec. Měla jsem ráda jeho charakter. I jeho postavy. Nikdy se mi nestalo, že by jsem ho ve filmu neměla ráda. Vždycky mi do té role seděl. To sice nění vše, ale to by jsem tady seděla celkem dlouho.
Úpřímně by jsem řekla, že je ho celkem škoda. Když se tak zamyslím, už nikdy neuvidím žádný jeho film. To je celkem škoda. Nikdy ho už neuvidím v kombinaci s Vin Dieselem a to je taky hodně velká škoda. Hold se budeme muset koukat na jeho staré filmy, ale to nevadí, protože aspoň nějakou vzpomínku na něj budeme mít.
Tee

Pan dokonalý

29. listopadu 2014 v 18:13 | Tee |  Vztahy
Holky připravila jsem si pro vás jeden článek, protože tohle téma je celkem probírané tak vám taky nějaké tipy.
Rozhodla jsem se napsat něco jak najít toho PANA DOKONALÉHO. A jak je nejlepší ho poznat.

Tak samozřejmě pro vás musí být pro vás vždy oporou. Měl by být skoro pořád na vaší straně. A když vám něco nejde tak se vám nesmát a aby říkal, že on by to zvládl lépe, ale měl by vám pomoci, třeba vám to i desekrát vysvětlit, ale hlavně aby jste to pochopili. Když vám bude smutno tak by vás měl obejmout a přivést vás na jiné myšlenky. Každý den by vás mohl alespoň jednou rozesmát. Sám ví, že úsměv má sluší nejvíce. A vždy když budete chtít tak vás obejme dá vám pusu na čelo.
Pořád pro něj musíte být krásna. I když přijde ráno a vy budete ještě v pyžamu, nenalížená a neučesaná. Musí se usmát a stejně vám říct, že jste krásna. Žádné líčení aby oblečení by nemělo v jeho očích změnit jeho názor na vás. I kdyby jste trochu přibrala, bylo by nejlepší kdyby vám řekl, že nevadí lásko tohle ti vís sluši. A hlavně si nemůže dělat srandu, že po ránu vypadáte strašně. Vždycky si to vezmeme osobně, ale když je to z legrace je to v pohodě.
Podle mě by jste si měli pořád rozumět. Když uvíznete na mrtvém bodě nic se nestane, ale nejlepší by bylo kdyby jste se pustili do řeči o něčem, nebo dělat blbiny. To vždycky mrtvé ticho nějak zboří. Jasně, že každý den se nemůžete pořád bavit od rána až do večera. Ale vždy je lepší když si máte o čem popovídat.
Vždy by jste se měli s ním cítit v bezpečí. Když se budete bát i u nějakého filmu tak by se neměl smát a chytnout vás za ruku a říct neboj to je jenom film. A už od tohoto boodu víte, že nebude asi žádný problém kdyby se do vás někdo navážel tak se vás zastane. Vždy když já mám strach tak mě stačí objetí a slova to bude dobré neboj.
Tak doufám, že těhle pár bodů vám pomůže najít svého pravého. Tak hodně štěstí.
Tee

Top pět herců

29. listopadu 2014 v 17:48 | Tee
Tak připravila jsem si pro vás další Top pětku, ale tentokrát to bude o hercích, ale budu to brát těd jenom podle vzhledu. A nezapoměnte, že to je moje Top pětka.

1. Dwayne Johson
A proč se mi líbí? Asi kvůli tomu, že mám pro namakaný chlapy hold slabost.
2. Vin Disel
Já bych řekla, že na předešlou otázku nemusím odpovídat, byla by stejná odpověd
3. George Clooney
A tento pán se mi líbí, protože má v sobě jaké si kouzlou a určitě nejsem jediná které se libí.
4.Neil Patrick Harris
Jasně každý ho zná ze seriálu Jak jsem poznal vaší matku. A prostě je krásný,
5. Paul Walker
Modré oči skoro blond. Prostě kompinace, které se nedá odolat.
Tak holky doufám, že jsem vás neurazila, že jsem sem nedala nikoho z 1D nebo z podobné skupiny. Ale je to hold můj úhel pohledu. Tak snad i někdo z těhle pěti se vámn bude líbit.
Tee

Sedmí díl RYCHLE A ZBĚSILE

29. listopadu 2014 v 17:01 | Tee |  Doporučuji
Tak dnes jsem si pro vás připravila takovou ukázku ze sedmého dílu Rychle a Zběsile.

Jak už všichni víme tak už je to skoro rok co jeden z hlavních hrdinů Paul Walker zemřel, ale to nic nezabránilo tomu aby se tento díl dotočil, ale v druhé polovině filmu bude hrát Walkerův bratr. Co jsem se taky dočetla a také doslechla tak to, že Vin Disel ani tento díl dotočit nechtěl, protože mu to přišlo nevhodné. A nakonec se dohold s režisérem, že musí být na konci nebo na začatku nějaká vzpomínka na Paula Walkera.

Ale už dost o připomínání smutných věcí a podíváme se na film jako celek. Co jsem tak pochopila tak v sedmém díle se bude hodně zabíjet a to jenom kvůli Dominicovi Toretovi. Jestli jste viděli šestý díl a dokoukali jste se až do konce tak víte o čem mluvím. Někdo si najme vraha který má jít po Toretovi, ale nejdřív se asi chce trochu vyřádit na jeho blízkých. Ale Toreto toho bude mít už dost a bude se mu chtít postavit z očí do očí.

Samozřejmě nebudu prozrazovat celý děj a vedlejší zápletky, ale něco jsem vám o tom musela napsat. A co pro vás mám teď? No přeci ukázku. Tak si jí užijte:
Dalo mi to celkem práci pro vás najít ten pravý, ale užijte si to.
Tee

Fotograf Jan Svoboda

27. listopadu 2014 v 23:18 | Tee |  Doporučuji
Tak teď jsem si pro vás připravila jeden článek a nejenom pro kluky, ale také pro holky. Dokonce díky tomu můžete mít doprý tip jak potěšit své boyfriendy třeba k vánocům.

Jan Svoboda je pražský fotograf a velmi nadaný. Jeho specifikace jsou samozřejmě holky a auta. Fotí pro hodně časopisů, samozřejmě si můžete u něj udělat i kalendář nebo jenom pár snímků pro přítele. Jestli budute chtít tak se můžete stát i součastí jeho stránky na Facebooku. A jestli s vámi bude spokojený možná se můžete těšit na další spolupráci. Ale samozřejmě jenom nefotí, ale dokonce točí i videa, ale na způsob klipů co jsem sem dala před pár minutami.

Teď se můžete kouknout na pár fotek z jeho tvorby:

Tak pokud se vám tyto fotky líbí tak se rozhodně koukněte na jeho stránku. Kde najdete takových fotek více a kdyby jste holky nevěděli jak potěšit svého kluka tak tady pro vás mám tip.
https://www.facebook.com/JanSvoboda.fotograf?fref=ts
http://jansvoboda.com/

Tak kluci můžete se kochat a holky máte alespoň nejákou inspiraci.
Tee

Top 5 klipu které kluci milují

27. listopadu 2014 v 22:40 | Tee |  Moje Top
Tak jak jsem si všimla, že na mé stránce začínají vládnout kluci tak se zaměřim i na ně a ted pro ně něco mám a je to top 5 klipu které by je určitě měli milovat.

1.Nirvana-Girls
2. Iggy Azraela ft. Jennifer Lopez-Booty
3. Swagga fox-party
4. Rihanna ft. Shakira-Can't remeber forget
5.Miley Cyrus-Wrecking ball
Tak kluci doufám, že si něco najdete a hodně zdaru při sledování klipu.
Tee

5 second of summer VS. One Direction

27. listopadu 2014 v 14:11 | Tee |  Svět kolem nás
Tak teď pro vás mám článek s tématikou, kterou jsme zde ještě neprobírala. Vzala jsem dvě populární kapely a trochu je porovnám v pár měřítkách a napíšu vám prostě a jednoduše na ně svůj názor.

Tak první se kouknu na 5 second of summer. Já jsem je zaznamenala nějak tohle léto. A to písničkou She look so perfect. A nemohla jsem jí dostat z hlavy. Co se týče stylu hudby tak se spíš rockový než popový, ale stejně je na tom něco dobrého a něco netradičního. Všechny písničky co jsem našla na youtube tak jsem si stáhla a není ani snad jedna co by jsem neznala aspoň trochu nazpamět. Videoklipy se mi také líbí. Hlavně jejich druhý klip kde se převléknou na superhrdiny. Tato skupina o proti 1D o jednoho člena méně ale to vůbec nevadí, protože stejně písničky jsou chytlavé.

Co se týče vzhledu zpěváku tak samozřejmě u mě vede Luke Heming, ale tak každý si najde svůj idol ne? Jejich styl oblečení je spýš takový ležérní, ale to se snad hodí spíš k takové rockové kapele. Než aby měli obleky nebo něco podobného. Šátky jsou u nich také oblíbené. Ale když to dobře zakomponujete do kompletu tak se snad nic neděje hold musíte vědet co si na sebe vzít aby to taky vypovídalo o tom co chcete zpívat. A jejich styl oblékání se mi také líbí.

Tak nejznámější písničky od 5 second of summer je asi She look so perfect, Amnesia, Don´t stop a Good girl. Ale všechny jsou takové, že se dají poslouchat. A já bych odobně řekla, že vám pár dní uvíznou v paměti. Ale jestli máte rádi něco jiného tak nevádí.
Tak a teď vám sem dám jednu písničku aby jste o stylu měli trochu přehled: a jinak je moje neoblíbenější


Tak a samozřejmě se podívám hlouběji na skupinu One direction. Jejich styl hudby by se dal identifikovat jako asi pop, ale rockové prvky tady také najdete, ale stejně na tomhle stylu také něco je. Zaujme vás stejně když máte chytlavý text jako rock. Akorát mě trochu mrzí, že nějaké písničky převzali, ale uznávám v jejich provedení zní trochu lépe než originál, ale kdo to v této době neděla, že převezme nějakou písničku. Z jejich videoklipů se mi asi nejvíce líbí Story of my life, One way or another, You and I a Best song ever. Ano dokonce se naučili celkem slušně tancovat, ale to není kluci vše co potřebujete na to aby vás všichni poslouchali.

Co se týká vzhledu tak u mě vede asi Nial a Louis. Ano ubijte mě, ale ani Harry, ani Zain, ani Liam se mi moc nelíbí. Já bych osobně řekla, že Harry se asi bojí kadeřnice. Jeho dlouhé vlasy k němu prostě nejodu. Liam se moc stylizuje moc do Davida Beckhama a Zain je až moc potetovaný. Osobně když jsem viděla jejich poslední videoklip tak jsem si myslela, že většina členů kapely přestalo o sebe pečovat jako předtím. A rozhodně nejsem zvědavá na Harryho , který bude mít zachvilku delší vlasy než já. Ale to je asi tak všechno co bych kapele vyčetla.

Jejich písničky jsou nápadité a chytlavé. A měla jsem svoje období kdy jsem doslava jejich písničky žrala ale nějak mě opustilo, ale já vám to neberu. Mějte si je rádi. Já pořad nějakáké písničky mám v mobilu. A občas si je taky poslechnu tak vám sem dám alespoň svojí nejoblíbenější:
Tak snad doufám, že mě za moje názory vás něják neurazí. Tak se mějte a hodně zdaru.
Tee

Top deset youtuberů

27. listopadu 2014 v 13:00 | Tee |  Moje Top
Tak dneska jsem si pro vás připravila další Top. Tentokrát se jedná o deset nejlepších Youtuberů.

1. GOGO
Tak tento youtuber děla vlogy, let´s playe, challenge a tagy. Gogo se asi nejvíce proslavil svým vlogem s nutelou. Taky jsem ho samozřejmě viděla. Podle mě je hodně vtipný. Vždycky zvedne náladu. Je originální. A taky jak dokáže zakomponovat svého brachá Maxe a své psi to je taky super. Od něj se mi asi nejvíce líbí vlogy, let´s playe na Sims 3 a na Mafii. Tak tady máte odkaz na kanál a jestli ho neznáte, tak se rohodně podívejte a určitě ho potěší nějáky ten like nebo odběr.
https://www.youtube.com/user/GoGoManTV/featured

2. TV TWIXX
Tady se jedná o skupinu tří kluků. Dannyho, Kirila a Andyho. Dělají vlogy a mají hodně formátu jako: Let´s talk, Let´s Draw, Let´s cook, Let´s Guees a podobně. Poté dělají Prank cally, challenge. Já osobně jsem je začala sledovat díky kamarádce a jako první video jsem viděla Invazi šílených popelnic a od té doby je sleduju pořád. Mají dobré hlášky. Doporučuji se kouknout na jejich kanál a rozhodně se pobavíte. Tak a tady máte odkaz na jejich kanál.
https://www.youtube.com/user/TVTwixx/featured

3. TERI BLITZEN
Tak už podle názvu můžete vypozorovat, že se jedná o holku. Tato holčina dělá vlogy, návody na líčení, hauly, tagy a píše blog. A dokonce tenhle rok vyhrála Blogerku roku. Sice je jí málo, ale její vystupování před kamerou je hodně na úrovni. Podle jejich návodu jsem si udělala párkrat líčení a inspirovala jsem se na Halloween. Její líčení je originální a dokonce radí jak vypadat jako slavné osobnosti. Tak se koukněte na její kanál a určitě se něco přiučíte.
https://www.youtube.com/user/TeriBlitzen

4. DENIS KUBÍK
A máme tady zase zástupced mužského pohlaví, ale co se dá dělat. Tento klučina děla prank cally, rozbalovačky, let´s playe a jeden specifický formát s názvem Chillujeme s Denisem. Kde se o něm můžete dozvědět co budete potřebovat. Podle mě je hodně vtipný. Hodně také spolupracuje s Tv Twiix. A já jsem na něj přišla díky prank callům. A to jsem se hodně nasmála. Ale potom se to už jenom rozjelo. Smích rozhodně nebude chybět při sledování. A tak se určitě koukněte na jeho kanál. A za podporu bude určitě taky rád.
https://www.youtube.com/user/DennisKubikTV

5. ANITTA BALL
A opět tady máme holku, která děla tagy, challenge, Ask apodob. Líbí se mi její originální vystupování. A dokonce i když nemohla mluvit tak stejně udělal video. A zaujala mě jenom i vzhledem. A nechápu proč jí ve škole nemají rádi ve škole kvůli tomu, že děla videa. Kdyby se aspoň na jedno koukli tak by hned změnili názor, protože je hodně dobrá. Tak se koukněte na její kanál a uvidíte sami.
https://www.youtube.com/channel/UC9mMPG0fRomee1vg-QlD9uw

6. SELASSIE
Tento slovenský youtuber se také zabívá vlogy a let´s play. Já jsem na něj přišla díky Gogovi. Ale tak co a potom jsem se koukala hodně na Let´s play na Walking Death. A ty komentáře i když to je poměrně hra o ničem tak v jeho podání byla hodně vtipná. A ve spojení s Gogem tak to je doopravdy zabijácká dvojka. Tak se rozhodně na něco koukněte. A podpořit taky můžete.
https://www.youtube.com/user/menameselassie

7. VERONICA BIASIOL
Tato youtuberka sice moc nenatáčí videa, ale co se týče těch pár tak jsou hodně dobré. Sice nedělá skoro žádné formáty jako ty ostatní, ale tak co. Veronicu můžete spíše znát jako blogerku, ale videa jsou také dobré. Najdete u ní nějaké tagy apod. Tak se koukněte na její kanál ať se kdyžtak o blogerce něco více dozvíte.
https://www.youtube.com/channel/UCz-nNgIrEaG7bOF0Jgq0_kA

8. JIRKA KRÁL
Tento youtuber se spíše zaměřuje na let´s playe, ale jak jsem tak koukala tak rozbalovačky a challenge mu také nedělají žádný porblém. Ja osobně sleduju pravidelně jeho let´s play na Sims 4. Ale těch her je hodně na které dělá let´s pleye, ale to je asi proto aby si každý našel to svoje. A celkem se mi líbí jeho vystupování před kamerou. Je tak jako norm,ální, že není až tak moc švyhlí. Tak se kouknetě na jeho kanál rozhodně doporučuji.
https://www.youtube.com/user/jirkakral/featured

9. STEJK
Chcete se dozvědět něco nového ze světa, nebo slyšet nějáky dobrý vtip, nebo se přesvědčit o tom, že doopravdy jste tohle dělali jako malý? Tak se rozhodně koukněte na Stejka. Je to příjemný kluk. A celkem se dívím, že do Perel ze světa hledá takové množství informací. Ale tak aspoň se dozvíte něco nového co jste nevěděli, ale samozřejmě u něčeho si řeknete, ale já to dokážu. Tak se schválně podívejte a schválně co nebude pravda. A i za to úsilí by jste ho mohli podpořit.
https://www.youtube.com/user/Stejk01

1O. SMUSA
Tak když pojedete na nějakou akci kde se Smusa bude viskytovat nikdy neříkejte slovo vodka. Mohlo by se vám to vymstít. Teda pokud nechcete se Smusou zajít na panáka. Smusa se zabíva samozřejmě Let´s play a také vlogy, ale challenge taky na jeho kontě najdete. Mě se smusa někdy zdá až moc šílený, ale tak snad to k tomu patří ne? A taky mě hodně pobavila jeho parodie na My little ponny, škoda že už jí nemůže natáčet dál. No jo no ty autorský práva. Tak se koukněte sami a uvidíte jak může být člověk šílený, ale přitom i hodně inteligentní.
https://www.youtube.com/user/SimonVojta

Tak snad si najdete nějákého youtubera, který vás zaujme a jestli nějákého neznáte tak se opravdu koukněte. Tak hodně smíchu při sledování.
Tee

Moje top desítka

26. listopadu 2014 v 22:40 | Tee |  Moje Top
Tak jsem si pro vás přípravila deset nejoblíbenějších písniček, samozřejmě které mi pořád hrají v hlavě.

1. Lipo - Hlubiny
2. 2 Chainz, Wiy Khalifa - We own it
3. Lilly Wood - The prick
4. Katy Perry - This is how we do
5. Iggy Azreala - Work
6. Paulie Garand - La familia
7. Ariana Grande, Nicky Minaj, Jessie J - Bang Bang
8. Macklemore - Arrows
9. Avicii - Lay me down
10. The script - Hall of fame
Tak doufám, že se vám něco z mé top desítky líbílo. Tak hodně zdaru.
Tee

Deprese z váhy

26. listopadu 2014 v 21:55 | Tee |  Sebevědomí
Jak jsem se už jednou psala. Tak hod ě holek má někdy až deprese ze své váhy. Tak se koukneme na to trochu detailně a potom uvidíte sami jestli to má cenu.

Asi nejvíc si asi myslíte, te vážíte moc, ale musíte si vzít taky třeba, že je to dané geny, tvarwm postavy, nebo výškou. Nechápu všechny co z toho mají depku. Jasbě měla jsem jí jeden čas také, ale pak jsme si řekla. No a co tak jsem přibrala. Nikoho to snad zajímat nemusí kolik vážím. A je to také neslušné se ptát na váhu.

Tak když máte pořád mindráky tak vám povím něco o so ě co se mě osobně děje a nevím čím to je. Od sedmé do deváte třídy jsem vážila asi 39 kilo. Jasbě řeknete si tak byla malá, ale já jsem něřila asi 160 cm. A já bych řekla, že je to trochu málo ne? O jedněch prázdninách se to zlepšilo. Přibrala jsem asi 6 kilo. A pak se to pořád drželo na 45 kilech. A když jsem šla do prváku tak jsem vážila padesát kilo. A pořád tolik vážím, ale měřím 170 cm. Tak vqřte tomu, že je to těžké s rím žít!

A hlavně si neberte příklad z jedné mé spolužačky, která byla celé dva měsíce jenom na vodě a na minimální stravě. Ano zhubla, ale voda vás strašně nafoukne na to pamatujte. A sice zhubnete, ale ani nevíte jestli vám to bude slušet nebo ne. A taky když začnete hubnou tak první jdou dolu prsa, ruce, břichi, zadek a pak nohy.

Ještě jednu věc vám o sobě řeknu. Mám dvě období za měsíc. Kdy jím na co příjdu a pak nejím skoro nic. A to máte vidět ty pomluvy, že jsem anorektička apod. Ale víte jaká je mi zima? U mě v pokoji musí být tak 25 stupnu aby mi nebyla zima. To není taky dobré. Také jsem hodně nastydlá a strašně rychle se unavím.

Takže z mého pohledu bych radší vážila o deset kilo více. A netrápila bych se váhou nebo něco podobného. Myslete na to, že obmečení na sebe vždy najdete.
Tee

Facebook kazí vztahy

26. listopadu 2014 v 21:08 | Tee |  Vztahy
Tak dneska se trochu podívám blíž na facebook a vztahy na něm.

Tak první problém je asi když si s někým píšete a celkem se bavíte a smějete se. A najednou nastane problém. Zapomenete napsat smajlíka. Hned je z toho, že to berete moc vážně a potom vás stojí moc usílí, že to tak není a jenom jste za větu zapoměli napsat smile, ale snad to není pravidlo psát smile, když vás něco baví ne?

Druhý problém je asi to, že něco špatně pochpíte.Například někdo něco napíše ze srandy a vi to vezmete vážně. A hned je z toho zase hádka. Mě se do toho osbně nechce vysvětlovat tak banálního jako, že to mělo vyznět jinak. To je právě na nic, že nemužete přidat intonaci hlasu. Je jasné, ye by to vyzbělo trochu jinak.

Třetí problém žárdlivost. Tak holky znáte to. Když příjdete a váš kluk si pořád píše s jinou holkou ne? A nenecháte si vysvětlit, že to je jenom kamarádka. Ale my snad si taky píšeme s klukama a taky snad je to náš kamarád ne? Tak zase musíme pochopit, že i kluci mají právo nabkamarády ženského pohlaví. A mají nás tak nepotřebují hledat někoho jiného.

A čtvrtý problém jsou hádky. Miluju ty hádky přes fb. Nejlepší je když se hádáte a pak druhý den si nic neřeknete a bavíte se dál. A hlavně přes fb ze umí hádat každý, peotože tomu člověku to neříkáte do očí a to je celkem ubohé ne? A taky ldyž píšete hate a potom se tomu člověku radši vyhnete to je směšné.

Z meho pohledu je fb nejlepší na dohodnutí srazu atd, ale na vztagy moc dobrý není. Mluvím z vlastní zkušenosti. Tak hodně štěstí a netrapte zs facebookem.
Tee

Děti ovlivněné společností

24. listopadu 2014 v 20:23 | Tee |  Svět kolem nás
Jaký otec takový syn? Jaká matka taková dcera? Co tím chtějí všichni říct? Že můsím být přesně stejná jako moje matka? Musí si uvědomit, že jaký budeme ovlivníme sami i to v jaké společnosti se budeme pohybovat.

Kdyby jsem měla být stejná jako moje máma tak teď už mám dítě. A mám ho samozřejmě, že ne. A kdyby jsem měla být jako ona tak už jsem vdaná, ale nejsem. Co tím všichni myslí? Chápala bych to co se týče vzhledu, ale že musíme být stejný jako rodiče tak to by nebylo ono. Každý má svojí osobnost a nemusíme se podobat ani nikomu z rodiny. To kdyby tohle platilo tak každý by měl předurčené jaký bude, ale co to je za život? Asi na nic co? Já jediné co mám po rodičích je že jsem flegmatik, ale přitom i cholerik. To samozřejmě záleží na tom co je za situaci.

Ale teď z jiného soudku. Jednou na občance jmse probírali, že když bude třeba otec masový vrah jestli musí být dítě stejné. Samozřejmě, že nemusí. Záleží i na společnosti kde vyrůstá. Samozřejmě tahle doba ani moc nepodporuje nic dobrého. Dokonce ani pohádky nejsou normální jako když jsem byla malá. Skoro všude se bijí, zajíbí apod. Ani bych netušila co bych udělala kdyby zamnou přišlo a řeklo: ,,Mami já tě zabiju jo?" A co si o tom mám potom myslet. Zakázat televizi? Jasně vydrží to tak ani né na týden a hnedka na to bude koukat znovu. A když potom z něj vyroste násilník nebo něco takového tak si to budu celou dobu vyčítat. Že chyba byla na mé straně. Ale nemůžu to svádět jenom na sebe, ale když je násilí všude jak se tomu máme vyhnout?

Něco jiného je, když má dítě v rodině nějakou psychickou nemoc a je to jenom podstata jenom té nemoci, že nebyl za svůj čin odpovědný, ale když dítě moc dobře ví co děla tohle se nedá tolerovat. Děti jsou taky jenom lidi a my všichni také a mělo by se jim něco tolerovat? Je tu vůbec fér? Podle mě ne! Tak kdyžtak napište svůj názor. Mějte se.
Tee

Nejsou to žádní andílci

24. listopadu 2014 v 19:37 | Tee |  Svět kolem nás
Tak dneska pro vás mám jednu takovou nepříjemnou věc. Našla jsem si šest dětských vrahů, které na své oběti nebrali vůbec žádné ohledy.

1. Christopher Pittman
Tak tento mladý můž jednoho dne utekl z domova. Ale jestli se prý vrátí ke svým rodičům tak spáchá sebevraždu. Tak se ho ujeli jeho prarodiče, ale podle mě to vůbec neměli dělat, protože netušili co je čeká. Když Christopherovi bylo 12náct let tak vzal zvraň a zastřelil svoje milující prarodiče.

Soud ho chtěl sprostit vinny, protože bral silná antidepresiva. Jenomže to se nepovedlo. Ještě dnes si odpikává svůj trest za neumyslné zabití.

2. Dedrick Owens
Tento kluk bohužel láme rekord. Je totiž nejmladší zabíjak všech dob. A možná by se to ani nestalo kdyby u svého strýce nenašel zbraň. No co i kdyby jí našel tak nemusel nikoho zabít. Ale asi si řekl, že jí vezme do školy a před zraky spolužáků zatřelí jednoho svého kamaráda.

Dedrick nikdy nebyl odsouzen, ale za jeho čin je ve vězení jeho strýc a ještě dva muži. Odpikávají si trest za neúmyslné zabití.

3. Jesse Pomeroy
U tohoto chlapce nikdo nemohl ani uvést věk, protože zatím jeho zločin byl nejhorší. A to jsme tepreve u trojky. Byl problémový sice už od útlého věku, ale vše vyvrcholilo, když do obchodu jeho matky přišla malá asi desetiletá holčička a té téměř uřízl celou hlavu.

Ale vše se řešilo až když zabil čtyř letého chlapce.

4. ,,Jane Doe"
Tahle dívka je bezejména, protože pochází z japonska a úřady pro její bezpečí nechtějí nic ohledně jména apod. vydávat. K této vraždě došlo po cestě do školy. Ale všimla si toho až učitelka, protože dvě dívky chyběli a jedna po chvíli přišla sama, ale v zakrvácených šatech. Ukázalo se, že druhou dívku podřízla. A jako důvod uvedla, že se pohádali přes internet.

Bohužel nevím jestli byla odsouzena, ale vím, že se i sama přiznala.

5. Jamarion Lawhorn
Tato vražda se stala tento rok. Na dětském hřišti. Lawhorn přišel k jednomu klukovi ze zadu a normálně ho bodnul do zad. divné je, že se s druhým chalpce nikdy nesetkal. A nikdy spolu nebyli v kontaktu.

Ale co mě zaráží je, že si půjčil mobil a zavolal na policii a přiznal se okamžitě co zločin spáchal. A v telefonátu dokonce uváděl, že už nechce žít.

6. Mary Bell
Mary byla odsouzena za zabití dvou malých dětí. Čtyřletého chlapce a tříletého chlapce. Příčina smrti byla udušení. Problém byl, že Mary měla moc malé ruce a tak po škrcení nebyli na tělech žádné stopy.

Štěstí bylo, ale na straně policie. Protože co zabylo mladšího kluka, tak jeho tělo znetvořila nůžkami v průmyslovém areálu. Nejhorší asi bylo, že svojí obět si označila písmenem M, které vyřezala na břicho oběti. Mary několik let seděla ve vězení a teď žije v Londýně mezi normálními občany.

Tak co si myslíte o dětech co zabíjejí? Mají z toho vůbec nějáky rozum? Nebo za to může naše společnost a násilné filmy apod? Možná se na to zaměřím v příštím článku. Tak hodně štěstí.
Tee

TIGER nový obchod v Liberci

22. listopadu 2014 v 21:56 | Tee |  Doporučuji
Dneska když jsem šla s práce. A somozřejmě jsem šla přes obchodní centrum OC Fórum tak jsem si všimla, že konečně je otevřený ten záhadný obchod co se tam začal vybovovat apod.

Tento obchdo se jmenuje Tiger a můžete ho najít kde býval Burger King. A co jsem tak koukala tak se hlavně zabívá dekoracemi na jaké koliv svátky. A jeslikož teďka budou vánoce, tak tam můžete najít různé sobíky, Santa Clause, tučňáky a tak podbně. Možná bych i řekla, že až budou třeba velikonoce tak to bude plné králíčku, vajíček a všeho co se velikonoc týka.

Ale samozřejmě tam budou i stálé výrobky a to je od dekorací, až po hračky. Jenom co jsem tak viděla co jsem seděla na lavičce. Tak by jsem si tam hnedka jednu věc koupila a to je polštář ve tvaru knírku. Ale to nebylo jediné co tam bylo ve tvaru a nebo s knírkem. Byla tam i pumpička na mýdlo, guma a ozdobná izolepa. Takže tenhle obchod, je ale také dobrý na ponožky, protože jsem viděla dost originální.

A děti si zde taky najdou něco pro sebe. Viděla jsem tam krásný domeček pro panenky, autíčka a samozřejmě plyšáky. Ale asi teďka hodně letí poníci. Jich tam bylo opravdu hodně. Ale jestli chcete aby se formou hraní vaše děti i učili něčemu novému tak tady také pochodíte.

A jestli chcete vědět více zastavte se nebo jděte jenom kolem a vemte si katalog. Možná vás inspiruje na nějáký dárek k vánocům. Tak snad pochodíte. Hodně štěstí.
Tee

Pomluvy jsou asi IN

21. listopadu 2014 v 21:20 | Tee |  Svět kolem nás
Asi každý znás se setkal s tím, že jste se doslechli že vás někdo pomlouvá. Proč se tole děje? Proč vám to ta určitá osoba neřekne do očí? To jsou otázky na které asi nikdo nezná odpověd.

Samozřejmě se mi také stalo, že mě pomlouvali a bylo to jenom kvůli tomu jak se oblíkam, jaké mám vlasy a nebo jak vypadám. Na základní škole jsem si stím možná dělala hlavu, ale na střední jsem si myslela, že tam budou už dospělý holky na to aby semnou jednali fér. Myslet si je něco jiného než to doopravdy je. Tak jsem čekala až skončí prvák. Samozřejmě žádná změna. Čekala jsem až skončí druhák, ale co si myslíte žádná změna. A tak se to všechno dělo i ve třeťáku.

Rešit někoho oblečení je celkem ubohé. Pořád na škole učili, že každý má svůj styl a máme ho také respektovat, ale i když se jim to řekne třeba stokrát tak se z toho nějáké husičky nepoučí. Tak směle budou pomlouvat dále. Ale jestli zjistíte, že vás někdo pomlouvá a nelíbí se vám to. Nebojte se a řekněte svůj názor a dejte ty huse pěknou čočku aby se o vás už nezajímala. A jestli ani tohle nezabere tak se s tím už dál nezabívejte, protože je to zbytečné. Přece když vás někdo pomlouvá tak to není tak hrozné než jiné věci co se vám může stát.

A proč nás vůbec pomlouvají? Dobrá otázka asi kvůli tomu, že vám to nechtějí říci do očí. A proč? Nechtějí se shodit před svou partičkou hloupých oveček. A jestli tu hádku začnete tak se nenechte zmást tím, že řekne že ona tohle nikdy neřekla a má vás třeba daná osoba ráda. Kdyby vás měla ráda tak by o vás neříkala tak ošklivé věci ne? A jestli vás pomlouvají kvůli tomu, že vám něco závidí tak je to fakt ubohé. Protože závist je špatná vlasnost a jestli se jí nezbaví tak je to už jenom jejich problém a vůbec se tím netrapte máte přece navrch když už vám něco závidí.

A jestli jste ten tip co je to raní tak vám řeknu neřešte to a víte, že nemá moc cenu to řešit. A hlavně je nezačněte pomlouvat také, protože by jste klesli na stejnou úroveň. A to přeci nechcete. Tak hodně štěstí a ty husy neřešte. Přeji hodně zdaru.
Tee

Top trojka tanečních filmů

21. listopadu 2014 v 20:40 | Tee |  Doporučuji
Připravila jsem si pro vás podle mě trojici nejlepších tanečních filmů a pokud jeden z nich neznáte doporučuji se na ně podívat.
1.FOOTLOSE
Jestli vás nebaví filmy o tanečních soutěžích a jenom čekáte až někdo vyhraje a dostane se dál do dalšího kola, tak vám doporučuji Footlose. Je to film o městě kde se zakázal tanec. Jeden z kluků který se do města zrovna přistěhoval nesouhlasí se zákazem tance. Pokusí se tento zákon zrušit a jestli se mu tohle povede se dozvíte až sami, protože vám nechci prozradit celý děj aby jste se měli na co těšit.

2.Let´s Dance Revolution
Jestli vás zajímá partička několik mladých tanečníku, která na sebe chce upozornit svým nápadatím tance a originální choreografií tak jste na správné adrese. Jedná se samozřejmě o pokračování Let´s dance. Ale podle mě je tento díl asi nejlepší. A liší se dějem jednou věcí, že také nesoutěží v žádné soutěži, ale nebojte děj tam je a jaký koukněte se a dozvíte se.

3.Street Dance
Sice v tomto filmu snaží crew vyhrát soutěž, ale líbí se mi herecké obsazení a tanec. A ješte jednou věcí tenhle film u mě navrh. Spojení baletu a street dancu. Myslím si, že tanec by se ani moc rozdělovat neměl, ale každý na to má jiný názor. Samozřejmě nastanou komplikace. Ale jestli crew vyhraje a postoupí do dalšího kola to se můžete dozvědet sami.

A zde máte ukázky z filmu aby jste se naladili
Tee

Pletená od hlavy až k patě

21. listopadu 2014 v 17:06 | Tee |  Moda
A mám pro vás další trend, kterým oslníte na podzim a na zimu tohoto ruko. Sice tenhle trend nosíme skorou každou zimu, ale nenechte se mílit teďka budete opravdu in.

Nejedná se o nic jiného než o pletené svetry. Ale nepatří k tomu jenom svetry, ale dokonce i pletené kalhoty. Ano v zimě vám nebude ani trochu zima když tomuto trendu podlehnete. A když k tomu přidáte pletenou čepici a šálu také nic nezkazíte.
Ale také musíme brát ohled na barvy a typi těchto svetrů. Jak můžete vidět spíše jsou lepší přirodní barvy než křiklavé. Nejlepší volbou je asi hnědá, bílá, béžová a bíla a jejich odstíny. Takže jestli máte nějáky upletený svetr co jste dostaly od babičky a nevědeli kam ho nosit, tak přišel ten správný čas na to si ho vzýt a být prostě in.
Ale co pro každého může být problém je sehnat pletené kalhoty. Ale tak když nemáte nedělejte si starosti a radši sáhněte po černých, nebo stejno barevné jako je váš svetr. A jak si můžete povšimnout i šaty máme pletené. Ano možná by to bylo hezké kdyby byli přesně na tělo, ale tento rok se spíš ohlíží na čím víc vytahanější tím lepší, ale jestli se vám to líbí tak si to noste. Každý má svůj styl a neměli by jsme být za něj odsuzováni. A jestli se ani v tomto trendu nenašli tak si počkejte na další.
Tee

Dnešní generace, chlast, cíga, tráva

21. listopadu 2014 v 13:20 | Tee |  Svět kolem nás
Nevím jestli jste si toho také všimli, ale dnešní mládež už jde celkem hodně dlouho do kytek. Samozřejmě nejsem zase tak stará, ale můžu to v klidu porovnat z mého pohledu. Kamarádila jsem se s jednou holkou teď je jí myslím čtrnáct let. Kouřila, ano to se dá ještě celkem akceptovat, ale že na cigarety kradla peníze rodičům to už je celkem hodně ne?

Když jsme s ní byla venku většinou řešila svého kluka. Že je to prý její první láska a nikdy o něj nechce přijít. Ale to už si ze mě děláte srandu. Největší vtip na tom byl, že jí několikrát podvedl. A tomu se říká láska? Nejchtějte aby jsem se zasmála. A nejhorší na tom bylo, že s ním pořad chodila někam chlastat. Jasně nechci vás nějak moralizovat, ale příjde mi to trochu moc, že ve čtrnácti si dáme svojí první párty a ožereme se jako hovada.

Ta kamarádka byla celkem hloupá a nechala se ovlivnit celkem dost davem. A když jsme jen tak seděli v hale tak najednou jeden kluk nabídl to, že by jsme si mohli jít zahulit. Já jsem odmítla a jestli nevěříte nevěřte. Ale ta kamáradka samozřejmě souhlasila. Asi byla ráda středem pozornosti, protože po hulení a alkoholu se strašně předváděla. Nebyla jsem na to zvědavá. Počkala jsem až tato fáze příjde a radši jsem šla někam jinam. A takhle si teoreticky ukončila naše přátelství.

Holky nenechte se stáhnout okolím žijte svůj život a zkuste s tím začít trochu později.
Tee

Muži o sebe pečují více než ženy?

21. listopadu 2014 v 0:28 | Tee |  Svět kolem nás
Nalakované vlasy, sladěné oblečení, oholené nohy a jiné partie? Myslíte si že popisuji ženu? Ne jste na omylu popisuji teď kluky dnešní doby a neřekla bych, že mužům to sluši.

Když se tak koukám kolem sebe po ulici tak se jenom divím jak to je s klukama. Nečekala bych, že bude někdy můj kluk použivat více laku než já. Ale samozřejmě na nějaký účes je to třeba. Ale přehnané patičky to je na mě moc. Dokonce jednou v létě jednou kolem šel jeden kluk tak jsem se malém počůrala smíchy, protože měl oholené nohy. Panebože to není pro kluky snad přirozené. Holit se mají jenom ženy snad. Divím se tomu. Kam ten svět spěje. A tento trend není jenom u oblíbených fotbalistů.

Jednou jsem projíždela internet a jeden článek zarazil. Kluci dokonce začli nosit legíny. Dobře na sport a na balet v pohodě, ale na normální nošení. Co prosím? Je to nepřirozené a jsou v tom vidět nevhodné partie a to není přírodní a ani vhodné. Co se stane příště? Kluci začnou nosit sukně a šaty? Zachvilku budou více stylovější než ženy a to si přeci nemůžeme nechat líbit. Tyto rysy patří ženám a né mužům.

Takže chlapi řiďte se radši heslem "nevyměknem" a dejte zpátečku ať největším módním doplňkem jsou zase vaše partnerky.
Tee